از وب سایت ایران جی‌مت رونمایی شد ...
0
09035897366

آزمون GMAT عادلانه و مورد اطمینان است

آزمون جی مت بهترین پیش‌بینی‌کننده‌ی جهانی موفقیت در دوره‌های آموزشی مدیریت است

شورای پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAC) مالک و برگزارکننده آزمون جی مت است. ما به معتبر، عادلانه و مورد اعتماد بودن آزمون برای تمام شرکت‌کنندگان آزمون در سراسر دنیا تعهد داریم.

تجربه آزمون جی مت:

بیش از ۶۰ سال تجربه برگزاری سالانه جی مت برای ۲۰۰٫۰۰۰ داوطلب در سراسر دنیا را داریم. می‌توانید مطمئن باشید که منابع زیادی سرمایه‌گذاری کردیم تا تضمین کنیم که آزمون مقیاسی عادلانه از توانایی شرکت‌کنندگان آزمون است، بی‌نقصی آزمون را حفظ کنیم و اقدامات ناعادلانه را به حداقل برسانیم. معتبر، عادلانه و مورد اعتماد برای هر شرکت‌کننده‌ای. به خصوص اینکه:

  • آزمون جی مت شما در برابر تبعیض محافظت می‌شود. طراحان سوالات آزمون جی مت از دستورالعملی رسمی در نگارش سوالات متناسب فرهنگی پیروی می‌کنند، و هر سوال گزینش شده برای آزمون از سوی گروه‌های بازبینی عدالت فرهنگی کنترل می‌شود. به طور منظم مطالعاتی روایی انجام می‌دهیم که قدرت پیش‌بینی‌کنندگی جی مت را از نظر جنس، زبان مادری و نوع دوره آموزشی بررسی می‌کند.
  • تجربه آزمون جی مت شما در سراسر دنیا یکپارچه است. هر گامی از تجربه جی مت، از زمان ثبت‌نام تا زمان دریافت نمره، استاندارد و یکپارچه است. فنّاوری استفاده شده، دستورالعمل داده شده، تعداد انواع سوالات همگی در سراسر دنیا یکسان می‌باشند.
  • هر زمانی که آماده باشید می‌توانید در آزمون جی مت شرکت کنید. ۶۵۰ مرکز آزمون در بیش از ۱۱۵ کشور در زمان‌هایی معین در سال آزمون برگزار می‌کنند و یافتن تاریخ و زمان آزمون مناسب خود آسان است.
  • تلاش‌های صادقانه شما در آزمون جی مت از دسترس متقلبان محافظت می‌شود. برای مقابله با متقلبان، یکی از فعال‌ترین برنامه‌های امنیتی در صنعت آزمون را در اختیار داریم. فناوری پالم وین آزمون دهندگان دغل‌باز را در همان لحظه شناسایی می‌کند و سامانه نظارتی‌ای بسیار قوی داریم. حتی کوچکترین نشانه تقلب برندمان و ارزش نمره جی‌مت را خدشه‌دار می‌کند. از این دو به‌شدت محافظت می‌کنیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *