از وب سایت ایران جی‌مت رونمایی شد ...
0
09035897366

با آزمون جی مت از دانشکده‌ها جلب توجه کنید

تضمین می‌شود که استعدادتان شکوفا نشده باقی نماند

دیده شدن در دنیای پرجمعیت امروزی بسیار دشوار است و صدق همین موضوع برای فرآیند تقاضای پذیرش در دانشکده‌های کسب و کار انکارناپذیر است. آزمون جی مت کمک می‌کند تا در طول فرآیند پذیرش دیده شوید. دانشکده‌ها می‌دانند داوطلبانی که در آزمون جی‌ مت شرکت می‌کنند، به طور جدی به دنبال اخذ مدرک تحصیلات تکمیلی می‌باشند. همچنین می‌دانند این آزمون پیش‌بینی‌کننده‌ی مسلم توانایی دانشجویان برای موفقیت در دوره آموزشی انتخابی‌شان است. وقتی عملکرد خوبی در آزمون جی مت دارید، تعهد، انگیزه و توانایی‌تان را برای موفقیت در کارتان و دانشکده‌های کسب و کار نشان می‌دهید.

۹ ثبت‌نام از ۱۰ ثبت‌نام دوره‌های جدید MBA در دنیا با استفاده از نمره جی‌مت انجام می‌پذیرد *

چرا؟ چون بیش از ۶۰ سال است که آزمون جی مت از متداول‌ترین شاخص‌های‌ دانشگاهی به کار رفته و مورد اعتماد و مورد قبول در دوره‌های آموزشی دانشکده‌های کسب و کار بوده است و تنها آزمونی است که برای پذیرش‌های دانشکده‌های کسب و کار طراحی شده است.

* ۱۰۰ دوره MBA برتر دنیا در سال ۲۰۱۷ به گزارش فایننشال تایمز

درباره‌ی طراحان آزمون جی مت

شورای پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAC) انجمن غیرانتفاعی بین‌المللی راهبری دوره‌های تحصیلات تکمیلی کسب و کار در ایالات متحده و سراسر دنیاست. این انجمن گردآورنده و حامی دوره‌های تحصیلات تکمیلی مدیریت است و بهترین محصولات و خدمات کلاسی را به داوطلبان و دانشکده‌ها ارائه می‌دهد. این انجمن برگزارکننده آزمون جی مت است که ۶۵۰۰ دوره تحصیلات تکمیلی کسب و کار در تقریباً ۲٫۱۰۰ دانشگاه و سازمان سراسر دنیا از آن بهره می‌برند. آزمون جی مت تنها آزمون طراحی شده برای پذیرش در دانشکده‌های کسب و کار است.

دوره‌های آموزشی و دانشکده‌ها را بررسی کنید

پیدا کردن‌تان را برای دانشکده‌ها آسان کنید. به صورت رایگان از پایگاه دادهِ خدمت جستجوی دوره‌های تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMASS) برای جستجو و ارتباط با دانشکده‌های کسب و کار و سایر سازمان‌های مرتبط با تحصیلات تکمیلی مدیریت در سراسر دنیا استفاده کنید، جاهایی که در جستجوی افرادی مثل شما هستند.

مفید بودن هم برای شما هم دانشکده‌های کسب و کار انتخابی شما

ببینید چرا کارشناسان پذیرش این دانشکده‌های برتر کسب و کار آزمون جی مت را انتخاب می‌کنند و چرا شما هم باید این کار را انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *