از وب سایت ایران جی‌مت رونمایی شد ...
0
09035897366

توصیه‌ دوره‌های آموزشی مخصوص هر شخص‌

مناسب‌ترین دوره آموزشی مخصوص خود را بیابید

به تفاوت بین دانشکده‌ی‌ کسب و کار مناسب و مناسب‌ترین دانشکده کسب و کار برای شما با استفاده از خدمت توصیه‌های من، منحصراً در دسترس شرکت‌کنندگان آزمون جی مت، پی ببرید.

توصیه‌های من خدمتی کاملاً شخصی‌‌سازی‌شده است که فهرست تا ۱۰ دوره‌ی آموزشی کسب و کار پیشنهادی را بر اساس پرونده منحصربه‌فرد، علایق و نمره جی مت شما فراهم می‌آورد.

این خدمت به شما در یافتن و ارزیابی دوره‌های کسب و کاری کمک می‌کند که در راستای تجارب، ترجیحات و رویاهای شغلی منحصربه‌فردتان است تا در عملکرد و موفقیت شما در بهترین حالت ممکن یاری دهد.

شما می‌توانید:

  • دوره‌های آموزشی جدید بیابید. گزینه‌هایتان را گسترش دهید و دوره‌های آموزشی‌ای را بررسی کنید که در جستجوی اولیه وجود نداشتند.
  • عملکردتان را مقایسه کنید. ببنید نمره جی مت شما تا چه اندازه برای دوره‌های آموزشی‌‌ای که گزارش نمره ارسال کردید و دوره‌های آموزشی پیشنهادی برای شما رقابتی است.
  • گزارش نمره بفرستید. به‌آسانی و به‌سرعت نمرات جی مت را برای دوره‌های آموزشی پیشنهادی ارسال کنید و در پرونده جستجوی دانشکده خود ذخیره کنید.

مزیت رقابتی خود را کشف کنید

توصیه‌های من به شما کمک می‌کند تا وضعیت نمره‌تان در مقایسه با دیگر نمرات را برای دوره‌های‌ آموزشی کسب و کار پیشنهادی مشابه تحلیل کنید. برای هر دوره آموزشی پیشنهادی درجه‌بندی رقابتی جی‌ مت دریافت خواهید کرد:

  • عالی
  • بالای متوسط
  • متوسط
  • ضعیف

درجه‌بندی شما نشان می‌دهد نمره جی مت شما تا چه حد در مقایسه با نمرات سایرین قوی است و می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری‌های آگاهانه، تقویت دیگر بخش‌های تقاضانامه پذیرش، شرکت مجدد در آزمون جی مت، یا در نظر گرفتن دوره‌های آموزشی دیگر کمک کند.

شروع کنید

فقط در سه گام ساده، می‌توانید فهرست شخصی‌سازی‌شده‌ی دانشکده‌های پیشنهادی را باز کنید:

گام ۱: نمره آزمون جی مت خود را در مرکز آزمون بپذیرید.

گام ۲: نمره جی مت خود را حداقل به یک دوره آموزشی گزارش کنید.

گام ۳: وارد حساب کاربری خود در mba.com شوید و روی دکمه «Unlock My Recommendations» کلیک کنید*

* وقتی نمره‌ و اطلاعات گزارش نمره‌ی خود را دریافت کردید، لطفاً ۷ تا ۱۰ روز کاری صبر کنید تا دوره‌های آموزشی پیشنهادی شما آماده شود.

 امروز به پیشنهادهایم دسترسی داشته باشم. اگر قبلاً در آزمون شرکت کردید، و گام‌های ۱ و ۲ را کامل کردید، وارد حساب کاربری خود در mba.com شوید تا به فهرست پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده‌ی خود دسترسی پیدا کنید، دوره‌های آموزشی جدید را ارزیابی کنید، و وضعیت خود را با رقبایتان مقایسه کنید.

یا، امروز در آزمون جی مت ثبت‌نام کنید و در طول فرآیند پذیرش دیده شوید. آزمون جی مت ارزیابی مورد اعتماد دانشکده‌های کسب و کار، نشان‌دهنده‌ی تعهد و انگیزه شما برای اخذ مدرک تحصیلات تکمیلی است.

_________________________________________________________________________________________________

روش کار

الگوریتم ما متناسب‌ترین دوره‌های آموزشی برای شما را بر اساس فهرست ترجیحات شما در پروفایل‌تان در سایت mba.com، (دوره ارشد مورد نظر، منطقه تحصیل موردنظر، نوع دوره آموزشی، غیره) نمره جی مت شما و گرایش‌های بین‌المللی ارسال نمره‌‌ی جی مت می‌یابد. سپس وضعیت نمرات کمی و زبانی‌تان هم به صورت منطقه‌ای هم به صورت بین‌المللی ارزیابی می‌شود و سپس با در نظر گرفتن میزان نمرات ارسالی برای هر دوره آموزشی درجه‌بندی رقابتی‌تان را ارائه می‌دهد.

الگوریتم از هیچ اطلاعات حساس بالقوه‌ای (مانند جنسیت، قومیت، غیره) استفاده نمی‌کند و هیچ دوره‌ آموزشی کسب و کار خاصی را هدف‌گیری یا حذف نمی‌کند.

در ذهن داشته باشید که در پذیرش دانشکده‌های کسب و کار عوامل بسیاری در نظر گرفته می‌شوند؛ درجه «عالی» به معنای پذیرش تضمینی و درجه «ضعیف» به معنای نادیده گرفته شدن در پذیرش نیست.

رفع مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که شورای پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAC) در ارائه مشاوره‌ها و پیشنهادات پذیرش دخالت ندارد و درستی و/یا مرتبط بودن اطلاعات و توصیه‌های ارائه شده را تضمین نمی‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *