از وب سایت ایران جی‌مت رونمایی شد ...
0
09035897366

مهارت‌های GMAT برای محل کار

مزیت رقابتی به دست بیاورید

مدرک تحصیلات تکمیلی کسب و کار به شما توانایی موفقیت در گشایش دنیایی از فرصت‌ها و افزایش درآمد بالقوه‌ می‌دهد. در ۲۰۱۶، شورای پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت مطالعه‌ای روی داوطلبان دانشکده‌های تحصیلات تکمیلی و مسئولان گزینش شرکت‌ها انجام دادند و نتیجه واضح بود، هر دو به دنبال اهداف یکسانی بودند. داوطلبان به دنبال تحصیلات تکمیلی بودند تا دیده شوند و مسئولان گزینش شرکت‌ها به دنبال داوطلبانی استثنایی بودند که بسیار بهتر از سایرین باشند. در واقع، ۸۸ درصد مسئولان گزینش شرکت‌ها نیاز به فارغ‌التحصیلان برجسته دانشکده‌های کسب و کار را مطرح کردند. داوطلبان دانشکده‌های تحصیلات تکمیلی کسب و کار مثل شما در آزمون جی مت شرکت می‌کنند تا دیده شوند، در راستای اهداف مشابه، شانش شغلی و حقوقشان افزایش یابد و کارشان را با شتاب بیشتری به پیش ببرند.

کارفرماها برای مهارت‌های شما در جی مت ارزش قائلند

مدرک تحصیلات تکمیلی کسب و کار ابزاری ارزشمند در تلاش برای شکل‌گیری کاری است که هم به صورت حرفه‌ای هم شخصی اقناع‌کننده است. سفرتان با آزمون جی مت آغاز می‌شود. جی مت آمادگی شما را برای دانشکده‌های کسب و کار ارزیابی می‌کند، دانشکده‌های کسب و کار شما را برای تحقق پتانسیل شغلی‌تان مهیا می‌سازند. با شرکت در آزمون جی مت نقطه قوت‌های خود در حوزه‌هایی درک می‌کنید که امروزه برای مسئولان گزینش شرکت‌ها حائز اهمیت است:

  • نگارش تحلیلی، با سنجش توانایی شما در تفکر منتقدانه و انتقال عقاید.
  • استدلال تلفیقی: با سنجش توانایی شما در ارزیابی اطلاعات ارائه شده با فرمت‌های چندگانه از منابع گوناگون.
  • کمی: با سنجش توانایی شما در تحلیل داده‌ها و نتیجه‌گیری با بهره‌گیری از مهارت‌های استدلال.
  • زبانی: با سنجش توانایی خواندن و درک مطالب نوشتاری، ارزیابی بحث‌ها، و تصحیح مطالب نوشتاری برای انطباق با انگلیسی نوشتاری استاندارد.

_________________________________________________________________________________________________

کریستین پون، رئیس دانشکده کسب و کار فیشر دانشگاه ایالت اهایو و نائب رئیس سابق هیئت مدیره‌ی شرکت جانسون و جانسون و رئیس بین‌المللی گروه‌های داروسازی گفته است، «اکنون عصر کلان داده‌ها نامیده شده است، و بسیار آشکار است که آینده به کسانی تعلق دارد که توانایی تشخیص الگوهای اصلی را از پیچیدگی بسیار زیاد دارند.» «جای شگفتی نیست که آزمون جی مت آزمونی برای پاسخ به نیاز دانشکده‌های کسب و کار و دوره‌های آموزش مدیریت در شناسایی دانشجویان با این مهارت‌ها خواهد بود.»

_________________________________________________________________________________________________

آینده‌تان را در نقش رهبر کسب و کارهای نسل بعد مال خود کنید

موفق شدن در اقتصاد اطلاعات‌محور امروز نیازمند بررسی و گزینش بین انبوهی از اطلاعات برای تعیین مرتبط بودن آنهاست. مسئولان گزینش شرکت‌ها به دنبال کارجویانی با توانایی‌های حل مسئله و تصمیم‌گیری راهبردی می‌‌باشند که از طریق ابداعات در محصولات، بهبود در خدمات و بهره‌وری، و کسب و کارها و مشاغل جدید به نتایج نائل آیند. اهمیتی ندارد نمودار مسیر شغلی‌تان را در کجا ترسیم می‌کنید، در بانکداری، مشاوره، فناوری اطلاعات، تولید، نظام بهداشت، سیاست‌، یا بازاریابی، جی مت توانایی‌هایی را ارزیابی می‌کند که برای مسئولان گزینش سازمان‌ها حائز اهمیت است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *